penktadienis, gruodžio 14, 2007

Lemtinga klaida

Tai įvyko apytiksliai šios savaitės pradžioje. Diena kaip ir visos. Nešalta, kamsčiai, darbo kėde. Tačiau tai, kas atsitiko tą eilinę dieną, man dar ilgam mėtysis galvoje tarp kitų, netokių trikdančių, minčių.
Pietūs. Einam prie upės, einam nepėstiesiems skirtu takeliu. Užsisakėm. Atnešė nei greit, nei laukti ilgai teko. Mano lėkštėje kivejo kotletas, bent jau tokį patiekalą užsisakiau. Bendradarbis irgi. Pjauk, durk, apsiversk kulverstuku - jis... nepasiduoda. Aš irgi. Bendradarbis irgi. Bulvytės ? Tos iš maišelių, peršaldytos. Taip, jas kažkodėl vadina bulvėmis. Salotos taip pat skanios. Jeigu teko gurkštelėti baseino vandens, suprasite kokiem gurmanam tai skirta. 15lt. Buvo užsisakiusių makaronus su priedais. Sakėsi valgę ir naujesnės gamybos. Išdrįso paskanauti ir graikiškų salotų(12lt taip lyg tarp kito paminėjau): kažkada kepinti svogūnai, graikiški riešutai(????). Na nepradėkim kabinėtis prie receptų!
Grįžom per daug nekalbėdami, gal tik apie pietus, skonį burnoje ir kitu keliu nei buvom atėję...
Žinoma, mes visi padarėme lemtingą klaidą, jog užsisakėm maisto, o ne picų. Nes juk tai mambo pica ?
Aš galiu tik fantazuoti, ką galėčiau gauti, užsisakęs ko nors atsigerti, o ne kolos... Gerai, kad skysčius po pietų geriu darbe.

Komentarų nėra: